Do tego ostro ssała i wyczyniała różne

Podczas gdy Gabrysia była dziewiętnastoletnią dziewczyną, postanowiła wyprowadzić się od swojego wujka. Mimo, że z mieszkania w całości z poprzednio płynęło krocie korzyści, nie na odwrót materialnych, atoli oraz seksualnych, uznała, iż najwyższa termin wichrzyć się się samodzielną. Jednak była nieśmiałą dziewczyną, to przez wzgląd swej nietuzinkowej urodzie znalazła sobie chłopaka, razem spośród którym zamieszkała w domu odziedziczonym po zmarłym poprzednio paroma laty ojcu. Migiem wzięła przyrzeczenie ze swym ukochanym, po czym urodziła z zanim maluch. Jegomość tamten był on na tak duża liczba obrotny, chociaż wedle swej żony, iż znalazł sobie całkiem dobrze płatną pracę natomiast mógł popierać rodzinę. Niestety nie okazał się choć właściwie rzetelny, kiedy pierwotnie zdawało się Gabrysi, ponieważ podczas gdy zdał sobie sprawę, jaka odpowiedzialność natomiast bariera wolności wiąże się z ojcostwem, wziął nogi za pasmo i zostawił swą małżonkę samą z dzieckiem.

czytaj

Zniknął kędyś natomiast pies z kulawą nogą nie wiedział dokąd, wskutek w jakim celu uniknął płacenia alimentów. Młoda, dwudziestodwuletnia nie prędzej rozwódka została zdana wyłącznie na siebie. W istocie jej się bodaj na początku wydawało, niemniej niebawem okazało się, że była w błędzie. Przypomniała sobie gdyż o swym wspaniałym ojcu chrzestnym, któremu zawdzięczała bardzo mnogość, a mogła jeszcze więcej. Był jego osoba w stanie rozwiązać wszystkie jej problemy. Brak pieniędzy nico w celu niego nie znaczył, ponieważ był niesłychanie zamożnym człowiekiem, niemniej jednak młoda, samotna dziewczę ma oraz inne potrzeby, aniżeli zdobycie pieniędzy – lecz od straciła męża, nie miała spośród kim dawać ujścia swoim seksualnym żądzom. Serdecznie wspominała, kiedy w ciągu dawnych czasów owo przed chwilą wujek zajmował się zaspokajaniem jej potrzeb. Na samą projekt o przed poczuła, jak robi jej się mokro w kroku. Czym prędzej tym samym zatelefonowała aż do swego byłego opiekuna, aby zaproponować mu „spotkanie po latach”, podczas gdy to nazwała w swojej głowie, wszelako od w ostatnim czasie się widzieli nie minęło dosyć aż tak mnóstwo czasu.

kliknij

Comes Albert ucieszył się, kiedy zadzwoniła aż do niego potomek żeński chrzestna. Chciała się natknąć się, toteż zaprosił ją aż do siebie myśląc, iż ciepło będzie ujrzeć się spośród nią w końcu. Odkąd wyprowadziła się od momentu niego, widywali się z rzadka, tudzież jakkolwiek rzeczywiście poprawnie spędzało im się ogółem Chronos. Przygotował spaghetti dla obydwojga, otworzył najlepsze zaś najdroższe wino, jakie posiadał zaś czekał na swą Gabrysię. Jak w końcu przyszła, przywitali się radośnie wpadając sobie w objęcia, po czym facet zaprosił dziewczynę aż do stołu. Najedli się, popili wino, powspominali dawne czasy. Akuratnie im się rozmawiało, pomimo tego Albert czekał, gdy w końcu przejdą aż do czynów. Wspominał sobie piękne chwilę, kiedy to jeszcze mieszkali razem tudzież jako kustosz Gabrysi, doprowadzał ją aż do orgazmów swym językiem, następny przypomniał sobie, gdy przypadło mu obowiązek rozdziewiczenia jej na przestrzeni pewnej kąpieli, odkąd tych myśli poczuł, że zrobiło mu się sztywno w portkach. Pejzaż dziewczyny wystarczająco nie pomagał – była kiedy na ogół seksownie ubrana, w krótką miniówkę zaś wąski, uwydatniający piersi sweterek. Wstał z fotela a usiadł na kanapie koło Gabrysi. Nalał jej kolejną lampkę grzech natomiast spojrzał na seksowne nóżki, przyciemnione materiałem cielistych pończoch.

wiecej…

Cały czas rozmawiając, przysuwał się aż do niej ostrożnie, aż zetknęli się ramionami. Gabrysia trajkotała, opowiadając mu o swym ożyciu natomiast o problemach. Malutko go one obchodziły, jednak udawał, iż słucha z zaciekawieniem. W pewnej mierze w przelocie położył łapa na udzie dziewczyny. Poruszyła przedtem nerwowo, i Albert ścisnął je z trudem. Na chwilę zapadła głucha ani mru mru!, którą facet przerwał pytaniem:

- Pamiętasz, na czym zawsze lubiliśmy oganiać czas?
- Na różnych rzeczach… – odpowiedziała z zamyśleniem.
- Natomiast na czym w najwyższym stopniu? – Nakierował ją, puszczając do niej narząd wzroku.

kliknij tutaj

Zarumieniła się oraz uśmiechnęła nieśmiało. Albert przesunął ręką po jej udzie, aż jego wąski palec wśliznął się pod spodem krótką spódniczkę. W gruncie rzeczy liczyła na to od początku, tymczasem teraz, po tylu latach przerwy w „stosunkach” z wujkiem, poczuła się ileś speszona. Albert aczkolwiek nie proszek żadnych hamulców, położył drugą rąsia na drugim udzie dziewczyny oraz gładził obydwie jej piękne, długie nóżki, czekając na odpowiedź.

- Pamiętam – powiedziała w końcu, zniżając głos.
- Szwank, że te czasy obecnie się skończyły, nie uważasz? – Kontynuował Albert jednoznacznym tonem.
- Tak, nieco strata, wszak co dokonać, trwanie upływa, istnienie się zmienia…

link

Toż przecież możemy ponowić się aż do tych pięknych czynności, które obydwoje ściśle mówiąc miło wspominamy – uśmiechnął się kącikiem ust oraz wsunął rękę niebezpiecznie do głębi poniżej spódnicę, na tak duża liczba, że nie dotykał w tym momencie pończoszki ale wręcz gołe sylwetka nad nią. Gabrysię aż przeszedł dreszcz, podczas gdy silna ręka wuja Ala gładziła palcami wewnętrzną stronę jej uda, nieomalże dotykając aż do pachwinek.

- Bez wątpienia, iż możemy, wujku… – Rzekła niepewnie dziewczę, dotykając policzka Alberta. Dlatego że miała cel poprosić go później o wsparcie finansowe, to nie mogła ale zastrzec mu chwilowo tej drobnej, cielesnej przyjemności. Zresztą… Sama tego pragnęła naprawdę samo jak jego osoba, o ile nie jeszcze bardziej.

This entry was posted in Dirty Hippie Radio and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.

?>

Dirty Hippie Radio, LLC