Obydwoje byli całkowicie goli

W okresie studiów wynajmowałem pokój w mieszkaniu 3 pokojowym, pozostałe pokoje zajmowała pewna dubel oraz Kasia, słuchaczka wyższej uczelni II roku medycyny. Kasia była długowłosą blondynką o przeciętnej urodzie jednakowoż jej niesamowicie seksowna dupcia spośród długimi zgrabnymi nóżkami natomiast ściśle mówiąc ogromny, hoży balony powodował, że była ikoną seksu.

czytaj

Mieszkaliśmy już kilka miesięcy w całości tudzież tak długo jak miałem dziewczynę hamowałem swoje żądza w stosunku do Kasi. Na nieszczęście w końcu rozstałem się z moja laską a z każdym dniem nabierałem większej ochoty na współlokatorkę. Przede wszystkim, iż Kaśka czuła się wybitnie bez ograniczeń natomiast po mieszkaniu chodziła w niesłychanie króciutkiej spódniczce względnie nawet w samej bieliźnie, twierdząc, iż toż nago nie chodzi a poza tym nie wstydzi się swojego ciała. W istocie cielsko miała boskie!

kliknij po wiecej

Pewnej soboty Kasia przekroczyła jakkolwiek granicę. Miała iść wieczorem na imprezę, około południa przyszła aż do mnie z zapytaniem , w której spódniczce będzie jej ładniej. Pokazując mi spódniczki miała na sobie wręcz przeciwnie koronkowy stanik natomiast takie same majteczki zaś na ślicznych nóżkach pończoszki. Doradzając jej, w myślach już ją ruchałem, byłem no rozbiegany, że nie mogłem o niczym innym mieć na myśli. Podczas gdy wychodziła ode mnie powiedziała, że jeszcze się malutko prześpi zanim imprezą.

url

Płeć piękna zaczęła bezgłośnie narzekać, po chwili zacisnęła nogi na mnie natomiast oddała mi się cała, stękała oraz jęczała w tym momencie dość hucznie, Ego całkowity czas ją waliłem, wkładając głębiej a mocniej kutasa. Nie mogłem podobnie oprzeć się sterczącym sutkom a lizałem namiętnie jej wielkie , jędrne cycuszki Wiedziałem ,iż mogę zrobić z nią co wprost przeciwnie będę chciał.

Klęknąłem poprzednio nią a podniosłem jej nóżki trzymając je rękoma. Znowu wsadziłem swoją pałę w mokrą cipkę oraz posuwałem tak jak miałem sił. . Kasia natychmiast w całości odpłynęła z rozkoszy jaką dawał jej należący do mnie kutas, po chwili kazałem jej się sprowadzić.

tutaj

Bez słowa zrobiła to, i ego opierając ręce na jej pleckach rżnąłem ją w cipkę odkąd tyłu. Patrząc na jej seksowną dupcię podnieciłem się coraz bardziej oraz posuwałem ją mocniej zaś szybciej. Kaśka ospale w tym momencie nie wytrzymała tudzież wydała spośród siebie hałaśliwy , długotrwały wycie, wtem po niej tudzież ego doszedłem zalewając jej cipeczkę spermą.

Po wszystkim wycałowałem jej seksowne pośladki, które dały mi tak wiele rozkoszy oraz ubierając się powiedziałem do niej:

kliknij tutaj

Kaśka poszła na imprezę zaś ja zaspokojony w porze wieczoru położyłem się śnić. W środku nocy obudził mnie obojętnie jaki hałas, zorientowałem się, że to Kasia wróciła zaś się kąpie. Próbowałem drugi raz zasnąć.

Nagle ważna persona wszedł do mojego pokoju, zapaliłem lampkę i ujrzałem ją! Stała powyżej moim łóżkiem w białej jedwabnej koszulce, która zasłaniała ostatnim tchem jej płaski brzuszek.

This entry was posted in Dirty Hippie Radio and tagged , , , , , , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.

?>

Dirty Hippie Radio, LLC