Uznał, że nie warto się powstrzymywać

Mam 17 lat, lubię się masturbować, ale jestem jeszcze dziewicą.

Pewnego dnia wystarczająco późno, ok. 20 wracałam spośród zajęć. Byłam ubrana w krótką spódniczkę, bluzę zaś trampki.

Gdy weszłam do klatki mojego bloku, zobaczyłam że w sąsiedztwie schodach do piwnicy stoi 3 chłopaków, na oko 18 lat. Zaczepili mnie:

- ściśle mówiąc, maleńka, dokąd się było właściwie powolnie?

strona

Postanowiłam ich wzgardzić wprawdzie nie pozwolili na to. Naczelny z nich złapał mnie za dupę, próbowałam go odepchnąć, wprawdzie obrócił mnie przodem aż do siebie tudzież chwycił mocniej spośród pupsko. Poczułam przyjemny dreszcz podniecenia.

-Wiemy iż owo lubisz – powiedział dalszy koleś. – Mieszkasz na parterze tudzież od czasu do czasu się masturbujesz. Możemy Ci w tym pomóc.

-Nie, z powodu – po raz drugi próbowałam odskoczyć atoli oni byli silniejsi.

Goniec przycisnął mnie do ściany. Pozostali para zaczęli smyrać mnie po cyckach, największej rangi uniósł mi spódnicę do górska kraina natomiast masował moją cipkę przez majteczki, naraz przyciskając swoje genitalia do mojego.

link

Wbił 3 palce do mojej ciasnej pipki. Jęknęłam z bólu tudzież podniecenia. On ruchał mnie w mgnieniu oka oraz ciężko, zaczęłam bezszelestnie drzeć się, no tak, iżby nikt nie usłyszał. Jak grom z jasnego nieba usłyszeliśmy dźwięk domofonu, fisza naraz wejdzie do klatki. Myślałam, iż owo już wystarczy oraz wrócę do domu, wszak zatrzymali mnie:

- Nie naprawdę w mgnieniu oka, kurwo. – a pociągnęli mnie aż do jednej z piwnic. Był w niej materac, na kto od momentu plagi mnie rzucili i rozebrali. Leżałam cała naga i niejaki z nich usiadł przede mną natomiast zaczął lizać mi cipkę. Podobało mi się to, wkładał dogłębnie ozór natomiast dłońmi ugniatał zaś szczypał sutki. Pozostali dwie walili sobie konia.

zobacz wiecej

-Powiedziałam ssij! – wbił mi całego chuja aż do buzi tudzież zaczął posuwać moją głową, poniekąd się krztusiłam. Na wystarczy spuścił mi się na biust. W istocie było spośród dwoma kolejnymi chłopakami. ów z największą pałą rzucił mnie na materac natomiast rękoma rozszerzył moja cipę.

- Patrzcie, nasza wszetecznica to panna, pies z kulawą nogą jej porządnie nigdy nie wydymał! Będę pierwszy.

Wystraszyłam się, nie chciałam zaprzepaszczać dziewictwa, jakkolwiek nie miałam szans na ucieczkę.

Nagle gość wbił całego kutasa aż do mojej pipki, i od chwili razu zaczął w mgnieniu oka mnie bawić się. Poczułam dziki boleść, jakkolwiek po chwili czułam też podniecienie a rozkosz.

zobacz wiecej

Wykonywał moje polecenia. natomiast ja krzyczałam spośród rozkoszy orgazmu, Spuścił mi się w cipkę, sperma natomiast moje soczki wylewały mi się spośród dziurki. Podszedł aż do mnie późniejszy chłopiec na posyłki, jednakże sam się położył oraz mi kazał na nim usiąść. Nabiłam się pipką na jego fiuta a zaczęłam skakać, on w tym czasie masował mi cyce. Za każdym w pełni wchodził we mnie do końca. Była tam mokra że niedaleko każdym uderzeniu o jego moszna rozbrzmiewać było plaskanie. W końcu oboje doszliśmy, jego sperma była w mojej cipce.

Ostatni kazał mi klęknąć zaś pochylić się aż do przodu. Wziął z mojej cipki trochę spermy natomiast zaczął wkładać podmokły palec w należący do mnie odbyt.

- Nie, nie chcę, Rżnijcie mnie w cipkę. – prosiłam. Trzymali mnie z trudem, nie mogłam nul zrobić.

czytaj

Jużci spośród chłopaków rozszerzyli mi pośladki a trzecia część wpychał mi 2 palce w dupę. Jeszcze raz wziął cokolwiek nasienia z mojej pizdy oraz posmarował nią chuja. Po chwili szybko zaś z trudem się wbił w należący do mnie tyłeczek.

- AAAAA! – krzyknęłam. Czułam gdy jego fiut rozrywa mi dupę, bolało kiedy cholera, lecz oni mieli spośród tego niezłą zabawę. Podniecało ich owo. Po kilku minutach uspokoiłam się a zaczęło mi być prawidłowo. Nieświadomie zaczęłam poruszać biodrami zaś sama się nabijałam na kutasa. Potem poczułam gdy gorąca sperma rozlewa się po mojej dupie.

- Poprawnie Ci było nie? – powiedział zwierzchni spośród kolesi. – Coraz nie porażka się w rzeczy samej zabawimy, tym samym względnie gotowa….

This entry was posted in Dirty Hippie Radio. Bookmark the permalink.

Comments are closed.

?>

Dirty Hippie Radio, LLC