Kasia ma bardzo ciaśniutką cipkę

Tego dnia Anka wyszła spośród domu spośród postanowieniem: dziś stracę niewinność. Dlaczego? Żeby http://jakobjablonski.wordpress.com/2013/05/17/po-dotarciu-do-kina-moje-mysli-wciaz-krazyly-kolo-pauliny/ mieć owo już z głowy zaś czerpać z seksu tylko uciecha. Nie grunt spośród kim ani podczas gdy. Miała wtenczas 17 lat. Była na wakacjach spośród koleżanką. Ubrała się ogromnie seksownie: czarne rajstopy, czerwona śladowy natomiast biała barwa top z dużym dekoltem zaś koronką wokół niego. Bielizny nie miała na sobie żadnej. kliknij Anka jest wysoka, zgrabna, ma duże zielone oczy natomiast długie czarne kołtuny. Jej partnerka – Iza – to wysoka blondynka o niebieskich oczach, obie wybitnie ładne, atoli Anka ładniejsza. Były tedy na wakacjach w Londynie. Wyszły spośród domu ok. 22. Poszły do swojego ulubionego klubu, gdzie cokolwiek potańczyły, natomiast prędko zmieniły lokalizacja, bowiem stwierdziły, iż nie ma tam nikogo ciekawego. W drugim klubie przyczepiła się do nich grupka Włochów. Było ich 5. Postawili im drinki, zobacz link Anka zaczęła balować z jednym w czasie kiedy aż do Izy bliżej przysiadł się drugi. Pozostali przesiedli się do innego stolika, aby kontynuować swoje polowanie.
Anka spośród jednym Włochem wróciła do stolika i zastała Izę nuże z trudem liżącą się z drugim Włochem (nie wspominam imion, bowiem ani Anka ani Iza ich nie pamiętają). Włosi jak owo Włosi – ciemna cera, nader przystojni. Pewien spośród nich – ów, który przyczepił się aż do Anki – miał w Londynie swoją restaurację, tudzież pozostałość była jego kuzynami. Anka poszła do łazienki, natomiast jej Włoch korzystając z okazji na bałyku wsypał polecam ten blog Włoch zaprosił ego na swoje kolana. Zaczęli sie namiętnie całować, jego dłonie zawędrowały poniżej jej bluzkę. Po ok. pół godzinie wyszli spośród klubu. Włoch Anki zaproponował, żeby poszli do jego mieszkania, przecież Iza nie chciała.
Poszli wobec tego do parku przy kościele protestanckim. Iza ze swoim Włochem usiedli na ławce, dokąd kontynuowali lizanie zaś macanie, Anka chociaż ze swoim Włochem znalazła się u dołu ścianą kościoła. Włoch mocno przyparł ego do muru oraz zaczął dotykać lubieżnie. Zdjął jej bluzkę, spod której wyskoczyły jej kształtne cycki. Zacząl je mocno międlić, co sprawiło jej błogi boleść. Dalej ściągnął z niej spódniczkę natomiast jego oczom ukazała się jej niewinna brodawka zasłonięta jeno rajstopami. Błyskawicznie zdjął je też zaś Anka była ten blog jest super w tej chwili w stroju Ewy. Włoch ściągnął pantalony i majteczki i położył graba Anki na swoim ogromnym penisie – pył ok. 20cm. Płeć nadobna niebardzo wiedziała, co działać, zaczęła spokojnie opóźniać łapa w dno i w górę gdy owo widziała to na pornosach, jednakże w ciągu chwiejnie go ścisnęła, tym samym Włoch chwycił oraz ścisnął jej graba mocniej. Skojarzyła o co chodzi polecam – blog wsunął dłoń pośrodku jej nogi tudzież zaczął muskać jej łechtaczkę. Po chwili Anka poczuła się niesłychanie obco. Zaczęło motać się jej w głowie i przewróciła się. W celu Włocha nie był to jednak żadnej przeszkoda, nawet ucieszył się z tego powodu, dlatego że był natychmiast ogromnie mocno podrażniony i jak najszybciej chciał przejrzeć jej szparkę.
Nie wiedział niemniej, iż Anka jest dziewicą. Położył ego na plecach zaś rozsunął jej nogi. Próbował wsunąć swojego ptaka w jej różyczkę, lecz okazało się, iż stawia białogłowa mocny protest. Anka nico nie mówiła, pełny Chronos kręciło się jej w głowie natomiast zaczęła posiadać halucynacje. Patrzyła na Włocha a zamiast jego twarzy widziała twarze różnych ludzi, z Chrystusem włączając. Była przerażona. Kiedy Włoch apiać próbował w nią wpakować się, stwierdziła, że owo całokształt było głupim pomysłem tudzież wolałaby zadziać niewinność w innych okolicznościach, na pewnie nie pod kościołem. Próbowała odsunąć Włocha, przecież ten bez wątpliwości nie proszek zamiaru stanowić przeszkodę czytaj na blogu poddała się. Wiedziała, iż nie ma szans z silnym Włochem, a krzyczeć z jakiegoś powodu nie mogła – niby odjęło jej głos. Odwróciła przeciwnie głowę, tak aby nie pojmować jego twarzy, która bezustannie zmieniała się w jej oczach. Najbardziej przeraziło ją, gdy zobaczyła Chrystusa. Pomyślała, że wewnątrz to, co robi zostanie przeklęta aż do końca życia.

This entry was posted in Dirty Hippie Radio. Bookmark the permalink.

Comments are closed.

?>

Dirty Hippie Radio, LLC